Akai ACR-3888

Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant4,9 €3 850 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €91 % • 504 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 23 345 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Typ tunera
digitálny

• , zakúpené v OKAY.sk

• spokojnosť, PLL tuner pekne naladí a drží frekvencie, tlačítka sú presné a dosť odolné

Typ tunera
digitálny

Klasický budík vás neprebudí? Zvážte kúpu rádiobudíka AKAI ACR-3088, ktorý ponúka šikovnú kombináciu funkcií. Namiesto nepríjemného zvonenia klasického budíka vám umožní vstup do nového dňa s vašou obľúbenou stanicou. Ako prijímač bude rádiobudík AKAI ACR-3088 doplnený tunerom na AM a FM vysielanie. Jednoduché nastavenie a maximálny komfort zaistí automatické ladenie. Medzi špeciality tohto modelu patrí premietanie času na stenu. Ak je reč o napájaní, rádiobudík AKAI nepotrebuje žiadne batérie, pripojíte ho do siete. Celkom potrebujete 2 články. Zásadné prednosti rádiobudíka AKAI ACR-3088 Rádiobudík AKAI disponuje výhodami budíka aj rádia Napája ho elektrina, nároky na spotrebu má však minimálne Umožní chytiť stanicu v pásme AM a FM Zabudované hodiny ukazujú aktuálny čas Zvláda spoľahlivo automatické ladenie Výkon rádiobudíka AKAI ACR-3088 bude 5 W

Na sklade • 1 variant96 % • 87 023 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 187 435 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v OKAY.sk

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • modrý LED displej (príjemný na pohľad), USB konektory, nočné svetlo, rádio.
    • Displej hodín je trochu malý, rádiová anténa je drôtová (uprednostňujem teleskopickú), premietanie hodín je trochu slabé (cez deň takmer nevidno), telo projektora sa príliš ľahko otáča.

Akai, modrý LED displej, USB.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Toto zariadenie som si vybral kvôli cene... Nemyslel som si, že to bude nepoužiteľné za túto cenu...
    • Projektor je bohužiaľ nepoužiteľný. Ak by som mohol, chcel by som vrátiť peniaze, pretože to bol vianočný darček, takže nemôžem využiť 14-dňovú lehotu na zrušenie... Moja žena ho včera otvorila. Dnes som bol konfrontovaný s tým, že ohrievač vody je takmer nepoužiteľný. To, čo máme v súčasnosti v druhej miestnosti, je ostré ako ihla a nemá žiadne pozadie! Má pozadie veľkého obdĺžnika, takže číslo zložené z čiar nevidíte alebo ho vidíte len veľmi ťažko. Kto... Dúfam, že tento názor pomôže ostatným...

Kúpil som si ho pre vyhadzovač, som veľmi sklamaný.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant96 % • 87 023 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
    • Chytiť ok rozhlasové stanice
    • Musíte prejsť celú rádiovú frekvenciu, aby ste zachytili rozhlasovú stanicu, neprepína sa automaticky z jednej stanice na druhú, batérie slúžia len na uchovávanie času, nie na rádio.

Myslel som si, že to bude fungovať s batériami a rádiom a napájaním. Batérie nie sú určené pre rádio, ale pre čas.

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Má veľký displej, ktorý sa dá v noci veľmi ľahko zapnúť a vypnúť. Má priamy konektor na nabíjanie telefónu. Premieta čas na strope, aby bolo možné vidieť v polohe ležmo a má zabudované dobré rádio.

Hľadal som vysoko výkonný rádiobudík s veľmi dobrým pomerom cena/kvalita a zastavil som sa pri tomto výrobku.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Spoľahlivý, presný, multifunkčný. Jednoduché nastavenie. Dobré využitie materiálov, kvalitný výrobok.
    • V noci osvetľuje miestnosť modré svetlo zariadenia. Je lepšie zvoliť červený displej, ktorý zobrazuje len čísla a nesvieti ako reflektor.
    • Reproduktor je neštandardný.

Hodinky sú univerzálne, spoľahlivé , nie neskoro. Zvuk reproduktora je tlmený, ale nie urážlivý pre ucho.

• Má Bluetooth a USB
    • Ja neviem.

Starý bol pokazený, tak som si kúpil iný.

• , automaticky preložené z Compari.ro

Ráno, keď je vonku svetlo, projektor nie je vidieť, ale celkovo je v dome užitočný.

• VÝROBOK OK.
    • V PORIADKU.